Hizmetlerimiz

Uğur Cephe Kaplama ve Cam Cephe Giydirme Sistemleri

DIŞ CEPHE KAPLAMA VE GİYDİRME SİSTEMLERİ
Dış cephe kaplama ile binalarınız iş merkezleriniz fabrikalarınız vb diğer kurum ve yapılarınız görsel olarak estetik bir görünüm kazanmasının yanında iklimin olumsuz şarlarındanda yapılarınızı muhafaza edebilmektedir. Ayrıca eskimeye ve dökülmeye yüz tutmuş binalarınızın dış cepheleri ve tavanları kompozit panellerle yapılacak restorasyon çalışmalarıyla yepyeni ve şık bir görünüme kavuşur.Estetik ve gözde yapılara sizde sahip olabilirsiniz.

SANYO DIGITAL CAMERA

PLASTİK ve ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMLERİ Alüminyum sistem doğrama yalnızca birbirleri ile çalışan profiller olmayıp en ufak vidasına kadar tüm aksesuarları ile birlikte tasarlanmış imalat ve montajında malzeme işçilik ve zaman faktörlerini en optimal boyutlarda kullanabilmeyi sağlayan bir elemanlar bütünüdür.  Yalıtımlı profillerle üretilecek sürme, normal, pivot (eksenel), çift eksenli (hem normal hem vasistas açılır) pencerelerde kasa ve kanat köşeleri 45 kesilerek iç ve dış profiller pres ile birleştirilip su ve hava geçinmezliği sağlanır.

ser_pic3CAM BALKON SİSTEMLERİ Cam balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon oluşturmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar…

A
LÜMİNYUM KORKULUK Köprülerde ,merdivenlerde,balkonlarda,cam kenarlarında,teraslarda,bahçelerde,havuz kenarlarında,bina girişlerinde,tüm yapılarda öncelikli emniyeti sağlamak için Alumınyum boru ve profillerden yapılan dekorlardır. Alumınyum korkuluklar diğer korkuluklardan farklı olarak tamamen vida ve bağlantı aksesuarlarıyla birbirine tutturularak yapılan demonte imalatlardır.